‘Yuva yıkan kadın’ olarak damgalanmıştı! Kardeşi ilk kez Kral ile ilişkisini anlattı

Kral III. Charles ile Konsort Kraliçe Camilla Parker Bowles, ilk kez 1970 yılında; Camilla 24, Charles ise 22 yaşındayken bir polo maçında tanışmıştı. Bowles’ın, büyük büyükannesinin Kral VII. Edward ile bir ilişkisi olduğunu iddia ettiği ve Charles’a; “Büyük büyükannem, senin büyük büyük büyükbabanın metresiydi, buna ne dersin?” dediği de iddia edilmişti.

Camilla, o zamanlar Galler Prensi olan Charles, Diana Spencer ile evlendiğinde bile geleceğin Kralı ile ilişkisini kesmemişti. Kral Charles, 1997’de hayatını kaybeden Diana’nın ölümünden sekiz yıl sonra Camilla ile hayatını birleştirmişti.

‘YUVA YIKAN KADIN’ OLARAK DAMGALANDI

Birçok insan Konsort Kraliçe’yi ‘yuva yıkan kadın’ olarak görmüş ve yıllar boyunca hakkında ‘korkunç’ yorumlar yapmıştı. Ancak Kral ile Kraliçe, tüm zorluklara birlikte göğüs germişti.

Camilla Parker Bowles’ın kız kardeşi Annabel Elliot, Charles’ın hükümdarlıktaki ilk yılını konu alan ‘Charles III: The Coronation Year’ adlı BBC One kraliyet belgeseli için ikilinin ilişkisi hakkında ilk kez kamuoyu önünde konuştu.

“CAMILLA, CHARLES’A ÇOK SADIK”

Taç giyme töreninde kız kardeşinin iki nedimesinden biri olarak görev yapan Elliot, şu ifadeleri kullandı:

Camilla, Charles’ın sırtını yaslayabileceği bir kaya. Bunu ne kadar vurgulasam azdır. Camilla, Charles’a çok sadık. Charles, her şeyini Camilla’ya veriyor. Aslında tam olarak ying ve yang gibiler; birbirlerine zıt kutuplar. Ama ilişkileri harika bir şekilde işliyor. Çoğumuz o yaşlara geldiğimizde, ‘Evet, artık sakin dönemlerimizdeyiz’ diye düşünürüz. Ama onların ilişkisi hızlı bir şekilde devam ediyor.

“ARALARINDA GÜÇLÜ BİR BAĞ VAR”

Taç Giyme Töreni’ndeki diğer nedimesi ve yakın arkadaşı Fiona Lansdowne ise “Charles ile Camilla olağanüstü bir çift. Birlikte olabilmek için mücadele etmek zorunda kalmalarından mı yoksa birlikte çok şey yaşamış olmalarından mı bilmiyorum; ama aralarında gerçekten güçlü bir bağ var” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx