Binance’den Bu 6 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu!

Lider BTC ve altcoin borsası Binance, yeni alım satım çiftlerinin tanıtılması, güncellenmiş Range Bound ürünlerinin piyasaya sürülmesi ve yaklaşan ağ yükseltmeleri de dahil olmak üzere birçok heyecan verici duyuru yaptı. İşte detaylar…

Binance, bu altcoin projeleri için Türk Lirası çiftini ekliyor

Binance, 24 Mayıs 2023 TSİ 11:00’den itibaren iki yeni alım satım çifti için alım satım işlemlerini başlatacak: CITY/TRY ve FLOKI/TRY. Bu çiftlerin eklenmesi, kullanıcıların mevcut alım satım seçeneklerini genişleterek bu popüler tokenları Türk Lirası (TRY) karşısında alıp satmalarına olanak tanıyacak.

Yeni Range Bound ürünü piyasaya girdi

Ayrıca Binance, güncellenmiş Fiyat Aralıkları ve Uzlaşma Tarihleri sunan yeni bir Range Bound ürün grubunu tanıtıyor. Range Bound, kullanıcıların seçtikleri kripto varlığın Referans Fiyatının Abonelik Dönemi boyunca seçilen Fiyat Aralığı içinde kalması durumunda ödül kazanmalarını sağlayan benzersiz bir üründür. Kullanıcılar, tercihlerine uygun Fiyat Aralığı ve Uzlaşma Tarihini seçerek, piyasa volatilitesinin düşük olduğu dönemlerde potansiyel olarak daha yüksek ödüller kazanma fırsatına sahip olurlar. Bu ürünler için Abonelik 23 Mayıs 2023 tarihinde TSİ 13:00’te başlıyor ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre çalışıyor.  Bu Range Bound hizmeti için eklenen kripto paralar ise şu şekilde: Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin.

FET ve LUNC için ağ yükseltmeleri desteklenecek

Bu heyecan verici alım satım özelliklerine ek olarak Binance, iki popüler token için ağ yükseltmelerini de destekleyecek: Fetch.ai (FET) ve Terra Classic (LUNC). Fetch.ai ağ yükseltmesinin 11.235.813 Fetch.ai blok yüksekliğinde, yaklaşık olarak 23 Mayıs 2023 tarihinde, TSİ 16:00’da gerçekleşmesi planlanıyor. Bu süre zarfında, FET para yatırma ve çekme işlemleri geçici olarak askıya alınacak. Benzer şekilde, Terra Classic ağ yükseltmesi 12.902.400 Terra Classic blok yüksekliğinde, yaklaşık 24 Mayıs 2023 tarihinde, saat 01:00’de gerçekleşecek. Terra Classic ağı üzerinden LUNC ve USTC için para yatırma ve çekme işlemleri de 24 Mayıs 2023 saat 00:30’dan itibaren geçici olarak askıya alınacak.

FET, LUNC ve USTC alım satımlarının ağ yükseltmeleri sırasında etkilenmeyeceğini belirtmek önemlidir. Binance, bu tokenları Binance hesaplarında tutan kullanıcılar için tüm teknik gereksinimleri karşılayacağını söylüyor.  Binance, kullanıcılara, yükseltilen ağlar stabil kabul edildiğinde FET, LUNC ve USTC için para yatırma ve çekme işlemlerinin başka bir bildirime gerek kalmadan devam edeceğini belirtiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir