Binance ve 5 Borsadan 11 Altcoin İçin Listeleme: LUNC da Var!

Önde gelen kripto para borsası Binance, LUNC gibi coinler için yeni işlem çiftleri ve listeler ekleyerek kripto topluluğunun çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için tekliflerini genişlettiğini açıkladı. Bunun yanı sıra BitMart ve MEXC Exchange de yarışa katıldı ve platformlarında birkaç yeni token açıkladı. Şimdi bu heyecan verici gelişmelerin ayrıntılarını inceleyelim.

Binance, desteklediği işlem çiftlerini genişletiyor: LUNC duyurusu da var

Binance, 5 Aralık 2023 tarihinde TSİ 11:00’de birden fazla spot alım satım çifti için alım satım işlemlerini açmaya hazırlanıyor. Yeni eklenen çiftler arasında AUCTION/FDUSD, IOTA/FDUSD, LUNC/TRY ve SUPER/TRY yer alıyor. Özellikle, itibari bir para birimi olan TRY’nin diğer dijital para birimlerini temsil etmemesi, Binance’in kullanıcılarına kapsamlı bir alım satım deneyimi sunma konusundaki kararlılığını vurguluyor.

Eş zamanlı olarak Binance, yeni sabit coin Anchored Coins EUR’yu (AEUR) listeliyor ve 4 Aralık 2023 TSİ 13:00’ten itibaren yeni spot alım satım çiftlerinin alım satımını başlatmış durumda. Öne çıkan çiftler arasında AEUR/USDT, BTC/AEUR, ETH/AEUR ve EUR/AEUR yer alıyor. Lansmanı kutlamak için Binance, AEUR spot alım satım çiftleri için iki sıfır ücret promosyonu sunarak kullanıcılar için cazip bir teşvik yaratıyor. Fiat bir para birimi olan EUR, başka herhangi bir kripto para birimini temsil etmiyor. Kullanıcılar, 5 Aralık 2023 tarihinde TSİ 13:00’te açılması planlanan para çekme işlemleriyle birlikte AEUR yatırmaya hemen başlayabilirler.

BitMart BitX, Casper Network, ZKPEPE, Viridis Network, Baby Grok ve Altura’yı listeledi

Diğer gelişmelerde BitMart, BitX’i (@BitX_Global) BITX/USDT çifti ile listeleyerek kullanıcılara alım satım için daha fazla seçenek sundu. Eş zamanlı olarak, Casper Network (CSPR) Bitvavo’da yeni bir ev buldu, ancak ek ayrıntılar henüz açıklanmadı. BitMart’ın tekliflerini genişletme konusundaki yaklaşımı, kripto alanındaki çeşitli tokenlere yönelik artan talebi yansıtıyor.

MEXC, yeni coinler ekledi

Diğer yandan MEXC Borsası da platformuna beş yeni token ekleyerek listeleme çılgınlığına katıldı. ZKPEPE/USDT çifti ile ZKPEPE, VRD/USDT çifti ile Viridis Network, BABYGROK/USDT çifti ile Baby Grok ve ALU/USDT çifti ile Altura, MEXC’nin tekliflerini genişleterek ve çeşitli tokenlere yönelik artan talebi karşılayarak tanıtıldı.

Binance, BitMart ve MEXC Exchange gibi büyük borsaların kripto topluluğunun dinamik ihtiyaçlarını karşılamak üzere adapte olmasıyla birlikte kripto para dünyası hızla gelişmeye devam ediyor. Yeni tokenlar ve alım satım çiftleri ortaya çıktıkça, kullanıcılar sürekli genişleyen kripto ekosisteminde alım satım, yatırım ve etkileşim için gelişmiş fırsatlar bekleyebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx