Yılbaşı gecesi stil önerileri

KLASİKLEŞTİ

Paylaş

KLASİKLEŞTİ

Kırmızı yeni yıl ruhudur, şans getirir. Tüm sene kırmızıya burun kıvıran herkes yılbaşı akşamı kırmızı bir şeyler giymek ister. İşte size kusursuz bir yılbaşı gecesine yakışır, kırmızı konseptli kombin…

PARLAK SİYAH

Paylaş

PARLAK SİYAH

Parıltının en güzel hali bu sene hep siyahlarla çıktı karşımıza. Yılbaşı akşamını hem süslü hem de zarif geçirmek isteyenler için kusursuz bir alternatif.

ÇILGIN VE SPORTİF

Paylaş

ÇILGIN VE SPORTİF

Yılbaşı gecesi spor giymek de bir tercih. Özellikle renkli kazaklar bu özel geceye sempatik bir hava katıyor. Saç modelinize de çılgın bir hareketlilik çok yakışacak. Özellikle minik örgüler ve renkli tokalarla…

DEV KOLLAR

Paylaş

DEV KOLLAR

Fırfırı bol büyük kollu elbiseler de yılbaşı ruhunu iyi yansıtanlardan. Girdiğiniz her ortamda bakışların üzerinizde olacağı garanti. Bu tarz modeller daha hafif saçları hak eder, unutmayalım.

KIRMIZI DETAYLAR

Paylaş

KIRMIZI DETAYLAR

Bütünüyle kırmızı olmak şart değil. Kıyafetinizi spor şık tutarak, kırmızıya gönderme yapabilirsiniz. Salaş takım elbiselerin içine giyeceğiniz kırmızı bir braletle stil sahibi görüneceğiniz garanti.

YEŞİL VE TÜYLÜ

Paylaş

YEŞİL VE TÜYLÜ

Yeşil ve tüylü her şey yeni yıl ruhunu yansıtıyor. “2021’i yeşillerle geçirdik, yeşillerle kapayalım” diyenleri buraya alalım. Tüylü bir üstün altına jean de giyseniz kurtarır.

ELDİVENİN BÜYÜSÜ

Paylaş

ELDİVENİN BÜYÜSÜ

Eldiven, yakında demirbaş aksesuarlarımızdan olacak. İleri görüşlülüğünüzü ortaya koyun ve 2022’ye girerken eldivenleriniz size eşlik etsin.

ÇİFTE PARILTI

Paylaş

ÇİFTE PARILTI

Çift renk parıltı olayı çekindiğimiz bir konu. Yılbaşı akşamında giymeyeceğiz de ne zaman giyeceğiz? Pulu, payeti, taşı, hareketi fazla elbiseleri sandıktan çıkarma vakti.

yılbaşı şıklığı yılbaşında ne giyilir

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.