Yalı Çapkını’nın Orhan’ı Emre Altuğ, Eski Eşi Çağla Şıkel’e Yaptığı Şaşırtan Göndermeyle Gündem Oldu

Yalı Çapkını dizisinde Orhan karakterini canlandıran Emre Altuğ’un adı, son günlerde rol arkadaşı Gözde Kansu ile anılıyor. Çift geçtiğimiz günlerde ‘Aşk yok, arkadaşız’ açıklaması yapmışken, Emre Altuğ’dan eski eşi Çağla Şıkel’le ilgili şaşırtan bir hamle geldi. 

Emre Altuğ, oğulları Kuzey ve Uzay’ın annesi Çağla Şıkel’e ilginç bir göndermede bulundu. Bu sözler sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı! ?

Büyük bir aşkla evlenen Çağla Şıkel ve Emre Altuğ çifti, 7 yıl süren evliliğin ardından tek celsede boşanmıştı.

Kuzey ve Uzay adında iki çocuğu olan çiftin dostluğu, boşanmalarından bu yana devam ediyor tabii. Çocukları için sık sık bir araya geliyorlar.

Emre Altuğ ile boşanmasının ardından kabuğuna çekilen ve adı aşk dedikodularına karışmayan Şıkel, Avukat Nail Gönenli ile geçtiğimiz aylarda yepyeni bir aşka yelken açtı.

Emre Altuğ’un adı ise Yalı Çapkını’ndaki rol arkadaşı Gözde Kansu ile anılıyor. Çift her ne kadar “Arkadaş olduklarını” söyleseler de birbirlerine çok yakıştırılıyorlar.

Neyse, gelelim asıl konumuza… Emre Altuğ, eski eşi Çağla Şıkel’e ilginç bir göndermede bulundu!

Oğlu Kuzey ile tenis oynayan Altuğ, basın mensuplarının “Hırslı mısınızdır?” sorusu üzerine eski eşine gönderme yaptı!

Altuğ, “Ben hırslı değilimdir, Kuzey hırslıdır daha çok, annesi de öyledir. O da annesine çekmiş” sözleriyle dikkat çekti.

“Ben biraz içerden içerdenim, çok hırslanmam ama yaptığım şey iyi olsun isterim. Benim öyle ‘Aman kaybettim kazandım’ gibi şeylerim yok. Ne üzülürüm ne sevinirim.” diyen Altuğ; eski eşi gibi hırslı olmadığını söyledi…

Siz Altuğ’un bu göndermesine ne diyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir