Süleyman Soylu’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaret üstüne hakaret

Seçim bölgesi İstanbul’da propaganda çalışmalarını sürdüren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaret etti ve hakkında ağır ithamlarda bulundu.

AKP Eyüpsultan İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması’nda konuşan Soylu, şunları söyledi:

– Rezil, terbiyesiz, ahlaksız Kılıçdaroğlu. Bana kendi milletvekilinin kasetini, “Ne olursun Süleyman Soylu bunu bul.” Bu milletvekilinin kasetini… Bunu söylemeyecektim ama söyleyeceğim. Biz insanlık yaptık, adamlık yaptık. Gittik Kıbrıs’ta yakaladık kasetleri aldık, sakladık ve bugüne kadar kendi milletvekilinin kaseti çıkmadı.

“KENDİN SÖYLEDİN”

– Sen edepsiz bir adamsın ki FETÖ ile işbirliği yapıyorsun, insanların kasetlerini ortaya koyuyorsun. Biz namuslu insanlarız. Aile mahremiyetinin ne olduğunu biliyoruz. İnsanların aileleri yok mu? İnsanları montaj kasetlerle, insanlara birtakım şeylerle itibar suikastı yapabilecek bir anlayışı ortaya koyabiliyorsun.

– Kendin söyledin, kendin arkadaşlarını gönderdin, rica ettin. “Allahı’nı seversen milletvekilimin kasetini bul ve yok et” diye. Ne edepsiz bir adammışsın sen. Gerekirse isim veririm ama isim vermem çünkü herkes biliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir