Muratpaşa Belediyesi’nin plajında çalışanları darbettiler!

Olay, dün akşam 18.30 civarında Antalya’nın falez kıyı bandında bulunan Konserve Koyu Falez Plajı’nda meydana geldi. Halka açık plajda yaklaşık 10 kişilik bir küme, güvenlik nedeniyle denize atlamanın yasaklandığı yeri kullanmakta ısrar etti. Plaj vazifelilerinin ikazlarına karşın denize atlayan küme, plajda güneşlenenleri ıslatınca şikayetler arttı. Denizden çıkarılan küme, tehditler savurarak plaj görevlilerine saldırdı.

Plajda şemsiyelerin demirlerini söken saldırganlar, ortalarında bir bayan çalışanın da bulunduğu vazifelileri darbetti. Olay yerine polis çağrılırken, saldırgan küme plajdan kaçtı. Belediye çalışanları, saldırganlardan şikayetçi oldu.

Muratpaşa Belediye Lideri Ümit Uysal, başına fırlatılan şemsiye bidonuyla yaralanan Şengül Türkkan’ı sabah saatlerinde konutunda ziyaret etti.

Türkkan’a geçmiş olsun dileklerini ileten Uysal, “Milletimizin hizmetine sunduğumuz, mavi bayrak standardında ele aldığımız plajlarımıza bir grup bireyler, kural tanımadan çalışanımıza saldırabiliyorlar. Bunun ile ilgili güvenlik tedbirlerini alacağız. Emniyeti de uyaracağız” diye konuştu. Uysal, olay çıkaran bireyleri bir daha asla plajlara almayacaklarını da kelamlarına ekledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.