Konserinde arbede çıkan İrem Derici’den açıklama: Fecî bir hal aldı

İstanbul Sultangazi’de sahne aldığı sırada izleyiciler ortasında çıkan arbedenin akabinde konseri yarıda kalan müzikçi İrem Derici, toplumsal medya hesabından açıklama yaptı. Derici, “Çok çok üzgünüm. Bu kadar büyülü bir güçle başlayan, inanılmaz geçen bir konser, iki kümenin birbirine girmesiyle fecî bir hal aldı. En az Sultangazi halkı da benim kadar üzgün ve olanlardan bihaber. Tek dileğim herkesin sağ salim konutuna ulaşmış olması. En yakın vakitte canım ciğerim Sultangazim ile tekrar bir ortaya gelmek için gün sayıyorum. Lütfen kendinize dikkat edin” dedi.

DHA’nın aktardığı habere nazaran, müzikçi İrem Derici, dün akşam saatlerinde İstanbul Sultangazi’de Yunus Emre Mahallesi’nde bulunan bir alışveriş merkezinde sahne aldı. Konser sırasında iki küme ortasında hengame çıktı.

Polis takımları, tarafları ayırmak için biber gazı kullandı. Olayda bir kişi hafif halde yaralanırken, arbede sırasında bayılanların olduğu belirtildi. Sahneden arbedeyi gören İrem Derici, “Yapmayın çocuklar” halinde hengame eden kümesi uyardı. Hengamenin uzaması üzerine Derici sahneden indi ve konser yarıda kaldı. (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.