İki küme birbirine girdi: 1 meyyit, 3 yaralı

Olay, Serdivan ilçesi, Arabacıalanı Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde meydana geldi. Alınan bilgiye nazaran, iki küme ortasında şimdi belirlenemeyen bir sebepten ötürü tartışma çıktı. Yerini hengameye bırakan tartışmada taraflardan biri yanında bulunan silahla kurşun yağdırdı. Kurşunların gayesi olan 4 kişi yaralandı.

Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye sıhhat ve polis takımları sevk edilirken yaralılar ambulans ve özel araçlarla hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan birinin yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybettiği belirlenirken öteki 3 kişinin tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.

OLAY YERİNDE GENİŞ ÇAPLI İNCELEME

Olay yerine sevk edilen polis takımları etrafta güvenlik tedbiri alırken olayın gerçekleştiği yere yaklaşık 50 metre uzaklıkta park hallinde olan ve kuşkulu olarak görünen 54 AFN 265 plakalı Opel marka araba polis takımlarınca incelemeye alındı. Yapılan araç aramasında boş mermi kovanı, dolu mermi ve alkol kullanıldığı bedellendirilen bardak bulundu. Bahse ait inceleme başlatan polis grupları, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

KAYNAK: İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.