Demet Akalın kendini tutamadı! 20 günde evlilik kararı alan Merve Boluğur’a bakın nasıl laf soktu

Son periyottaki açıklamaları ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Merve Boluğur, ikinci kere dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

Son olarak 2017 yılında Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan İçimdeki Fırtına isimli dizide rol alan ünlğ oyuncu, 2015’te müzikçi Murat Dalkılıç ile dünyaevine girmiş, ancak iki yıl sonra mutabakatlı olarak boşanmıştı.

Merve Boluğur, yaklaşık iki aydır aşk yaşadığı DJ sevgilisi Mert Aydın ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Şarkıcı Demet Akalın, sevgilisi Mert Aydın’ın evlilik teklifini kabul ederek ikinci defa dünyaevine girme yolunda adım atan oyuncu Merve Boluğur’a toplumsal medyadan reaksiyon gösterdi.

Akal’ın Boluğur’a yönelik paylaşımı kısa müddet içerisinde çok sayıda yorum ve beğeni alırken birtakım toplumsal medya kullanıcıları ise paylaşımı nedeniyle Akalın’a reaksiyon gösterdi.

“20 GÜNDE NİKAH MASASINA OTURTAN KIZA DA ŞAPKA ÇIKARILIR”

Demet Akalın, “20 günde nikah masasına oturtan kıza da şapka çıkarılır, vay be. Helal” paylaşımını yaparken tweet, Merve Boluğur’a gönderme olarak yorumlandı.

Akalın’a, bir takipçisinden “20 günde tanıdığı birisiyle evlilik üzere değerli bir kararı verenin bence aklından kuşku etmek gerek. Asıl yıllarca evli olup birbirini hiç aldatmayan, bunu isteyerek bu türlü davranan bireylere şapka çıkarılır bence!” halinde yanıt geldi.

Demet Akalın, “Olsun ettirdi ya.” sözlerini kullanarak yanıt verdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.