Bill Murray ile aşk yaşayarak herkesi şaşırtan şarkıcı Kelis sonunda konuştu

Aralarındaki 29 yaş farkla hızla magazin gündemi haline gelen ünlü aktör Bill Murray (72) ve şarkıcı Kelis’in (43) yeni aşkları hayranlarını meşgul etmeye devam ediyor.

6 çocuk babası olan Murray’nin, geçen hafta Londra’da düzenlenen Mighty Hoopla Festivali’nde Kelis’in konserini izlediği belirtildi. İngiliz medyası Kelis ve Murray’nin konser alanında samimi göründüğünü de aktardı.

İngiliz medyası, Murray’nin son dönemde Kelis’in konserlerini yakından takip ettiğini belirtti. Çiftin ilk kez ABD’de tanıştığı da duyuruldu.

Cuma akşamı Kelis’in Instagram hesabındaki bir paylaşımın altında da ünlü şarkıcıya, Bill Murray ile olan ilişkisi soruldu.

Bir hayranı, “Hanımefendi, bu Bill Murray iddialarını ele almak ister misiniz?!? Çünkü lanet olsun! O, bütün bunlarla ne yapıyor?!?” şeklinde bir yorum yaparken, Kelis ise “Hayır bebeğim, hiç zahmet etmezdim,” diye esprili bir şekilde sohbeti sonlandırdı. 

Çifte yakın bir kaynak da, ikilinin daha önce Amerika’da buluştuklarını, bunun da sektördeki insanların dedikodusuna neden olduğunu ve şimdi ikisinin Londra’da buluştuklarını aktardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir