Avcılar’da uyuşturucu parası için annesini dövdü

Yaralanan Fatma Şimşek, oğlunun uyuşturucu kullandığını ve sattığını, para istediğinde vermeyince kendisine saldırdığını anlattı. Polis, olaydan sonra kaçan U.C.B.’yi yakalayarak gözaltına aldı. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Köroğlu Sokak’ta, uyuşturucu kullandığı öğrenilen U.C.B. (26), annesi Fatma Şimşek’ten para almak istedi. Parası olmadığını söyleyen annesine sonlanan U.C.B., meskendeki eşyalar ortasında bin lira para buldu. Kendisini engellemek isteyen annesine tabak fırlatarak yaralayan, U.C.B., parayı alarak kaçtı. 

Bir bayanın konutunda rehin alındığı ihbarı üzerine polis, itfaiye ve sıhhat grubu olay yerine geldi. Kolundan ve ayağından yaralanan anne Fatma Şimşek’e birinci müdahale yapıldıktan sonra, ambulansa hastaneye götürüldü.

Yıllar evvel eşinden boşandığını, oğlunun uzun müddettir uyuşturucu kullanıp, sattığını anlatan Şimşek, “Para istedi, yok deyince sinirlendi” dedi. U.C.B. hakkında uyuşturucu kullanmak ve satmak kabahatinden daha evvel de süreç yapıldığı öğrenildi. Avcılar Emniyet Müdürlüğü Asayiş Devriye Gruplar Amirliği grupları, U.C.B.’yi kısa müddette gözaltına aldı. 

Fatma Şimşek’in kardeşi Halil Şimşek, uyuşturucu kullanan bireylerin denetim altında tutulmamasına reaksiyon göstererek “Polis yakalıyor, onlar çabucak özgür bırakılıyor” dedi.

KAYNAK: DHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.