Aleyna Tilki’den Uzi paylaşımı: Tanıdığım en gerçek insanlardan birisin

Gerek açıklamaları gerek sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, geçtiğimiz ay Amerikan müzik dergisi Billboard’a röportaj vermiş, ardından üç milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından odasında iç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçtiği bir pozunu yayınlamıştı. Ünlü şarkıcı, yayınladığı karelere takipçilerinden gelen tepkilere ise şu cevabı vermişti:

Son fotomu muhafazakarlık adı altında eleştirenler; hiçbiriniz muhafazakar falan değilsiniz. Eğer algınız bir önceki gün bir Türk kadını olarak Billboard’a verdiğim röportajı değil, son fotoğrafıma reaksiyon veriyorsa sizin ilgi alanınız başarı değil, benim iç çamaşırımdır. Ki benim gerçekten temiz bir yerden muhafazakar olanlara saygım derin ve sonsuzdur. Dedelerimiz annane babanelerimiz bize kıymetli şeyler öğretti. Onların ortamında inanın iç çamaşırıyla gezmiyorum. Ama sahte muhafazakarlarla bir iç çamaşır partisi yapmak isterim.

“HERKES O FOTOĞRAFI KONUŞTU”

Daha sonra yazdıklarına açıklık getiren şarkıcı, “Sosyal medyada sosyal deneyler yapıyorum. İki gün önce Billboard’a röportaj veren ilk insan ben oldum. Bu benim için çok heyecanlıydı. Hayallerinin peşinden giden kadınlarla röportaj yapmak istemişler ve beni seçtiler. Benim için çok onur verici bir şeydi. Ertesi gün de fotoğraf paylaştım. Herkes o fotoğrafı konuştu ama kimse Billboard’a verdiğim röportajı, anlattığım şeyleri konuşmadı. Öyle olunca ben de gerçekleri söylemek zorunda kaldım. Toplum benimle alakalı olduğu sürece ben de toplumla alakalı konuşmaya devam edeceğim. Toplum hakkında analizlerimi de paylaşmaya devam edeceğim. Psikolog değilim ama böyle bir yeteneğim var” şeklinde konuşmuştu.

“BAZEN BİKİNİ OLABİLİR, BAZEN İÇ ÇAMAŞIRI OLABİLİR”

Geçtiğimiz haftalarda bir alışveriş merkezinde görüntülenen Aleyna Tilki, son dönemin çok konuşulan konularından olan sahne kıyafetleriyle ilgili, “Ben kendimi nasıl rahat ve naturel hissediyorsam öyle giyinmeyi tercih ediyorum. Bu bazen bir bikini olabilir, bazen bir iç çamaşırı olabilir, bazen de ışıltılı bir elbise olabilir. Önemli olan benim kendimi nasıl rahat ve naturel hissettiğimdir. Bu konuda ben böyle düşünüyor ve davranıyorum” açıklamasında bulunmuştu.

“İYİ Kİ DOĞDUN”

Öte yandan bir süredir rapçi Uzi ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen ve konuyla ilgili açıklama yapmayan Aleyna Tilki, son paylaşımıyla kafaları karıştırdı. Uzi ile çektiği fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan Tilki, paylaşımına; “Tanıdığım en gerçek insanlardan birisin. Kalbinin ve hikayenin derinliğinin karşılığı ömür boyu huzurlu bir yaşam. İyi ki doğdun” notunu düştü.

NE OLMUŞTU?

Aleyna Tilki de geçtiğimiz aylarda Uzi’nin konserine gitmişti. Ünlü rapçiye dansıyla eşlik eden Tilki, o anları da sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Ardından ünlü rapçi ile fotoğraflarını paylaşan Tilki’nin yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Uzi ve Aleyna’nın aşklarını gözlerden uzak yaşamak istediği öne sürülmüştü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.